Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Mirëseerdhët në duapune.com

GoodieWeb

Goodie Web Group is an innovative digital marketing company active in Italy, Spain, France, UK with a strong focus on lead generation solution for any industry and currently working with acclaimed brands. We are a fast growing team of more than 50 people with offices in 3 different cities starting from Bologna (Italy), Barcelona (Spain) and lately also in Tirana (Albania). Our company culture is driven from a mixed fuel of energy,...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Kompleksi Delijorgji, pallati nr.2, shkalla nr.2, kati i parë.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 682365122

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 9 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

In Goodie Web Group stiamo cercando un Web Designer di talento, per far crescere il team di Tirana. Goodie Web Group e proprietario di riferimento in Europa per coupon, buoni e promozioni. Grazie agli sviluppi nel campo della tecnologia di acquisizione e della profilazione, Goodie Web offre servizi all'avanguardia nel performance marketing, lead generation e B2C database.  Goodie Web Group opera in IT, UK, FR, ES, AL.

Detyrat

Cosa farai S

  • arai in diretto contatto con gli altri membri del Team;
  • Collaborerai con diversi dipartimenti dell azienda per realizzare elborati grafici e pagine web che verrano utilizzati per la comunicazione e il marketing;
  • Avrai la possibilita di contribuire alla crescida del Team, proponendo soluzioni, tecnologie da adottare e di migliorare in nostro workflow.

Kualifikimet

Skills di base richieste

  • Passione per l'ambito web; Non e richiesta un'esperienza lavorativa precedente, ma varrano valutati i progetti che il candidato ha realizzato anche per interesse personale;
  • Dimostrabile conoscenza di almeno un programma di graphic software, come ad esempio il pacchetto Adobe, Sketch o Figma;
  • Una ottima conoscenza di Italiano e Inglese; Apertura a imparare nuove cose e a sperimentare in ambiti diversi dal proprio;
  • Buona conoscenza si HTML/CSS, sufficiente a vonvertire autonomamente un lavoro grafico in una pagina web vera e propria;
  • Dimestichezza nell'uso del framework Bootstrap o equivalente;
  • Buona competenza nella realizzazione di pagine web responsivee mobile first;
  • Conoscenza di base di JavaScript per semplici interazioni

Costituiscono un plus

  • Un'esperienza passata nella realizzazione di HTML per email marketing;
  • Una buona padronanza di JavaScript e dimentistichezza con librerie come React;
  • Esperienza nell'utilizzo di REST API;
  • Un'esperienza passata nella creazione di mockup per siti web;
  • La capacita di produrre GIF e animazioni di base;
  • Una basilare conoscenza di un qualsiasi programma di video editing;
  • Esperienza precedente nella creazione di landing page con form di raccolta dati;
  • Competenze nella realizzazione di loghi e materiale per brand.

Shënime

Cosa offriamo

  • Contratto full-time; Ambiente di lavoro giovane e informale;
  • Team internazionale;
  • Possibilita di crescita professionale.

Se interessato, manda il tuo Curriculum e una selezione dei tuoi lavori a [email protected]specificando nell'oggetto della mail "Web Designer".

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".