Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
RICCI HN

Ricci NH është përfaqësuesi zyrtar i produkteve të markave më cilësore për parukeri dhe dyqane thonjsh si: DottSolari, DidiMILANO, Olea, Phito, Lacomchir dhe shumë marka të tjera.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 05-04-2018 edhe 166 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-04-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjente shitje ne terren (Femer) per produkete profesionale parukerie dhe kujdesi per thonjte (parukeri, qendrat e manikur/pedikur/qendra estetike, etj.).

Kualifikimet

- Shitje per artikuj parukerie dhe kujdesi per thonjte per Tiranen dhe Durresin.
- Mosha preferohet 25 - 40 vjec.
- Te kete eksperienca te meparshme pune ne kete profil.
- Te jete e komunikueshme dhe e afte per te punuar ne grup.
- Eshte e nevojshme te jete e pajisur me leje drejtimi.
- Perben avantazh perfundimi i shkolles profesionale per parukjere ose estetiste.
- Puna eshte full time.
- Paga: page fikse + Bonuse

Shënime

Per aplikime ju lutem dergoni CV tuaja ne adresen e emailit [email protected]
ose telefononi ne: 068 60 54 999


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë