Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi.

Misioni i kompanisë është restaurimi i një marrëdhënie afatgjatë dhe të besueshme...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Jashar Skënderi, Komuna Kashar, Fushë Mëzez, Tiranë
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 05-04-2018 edhe 166 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-04-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, shpall vakant pozicionin:

ARKETARE & NDIHMES FATURISTE

Detyrat

• Arketime dhe pagesa sipas procedurave te shoqerise.
• Kontabilizimi i arkes ne sistem.
• Raportimi ditor per cdo transportues.
• Asistence te perditshme ne faturim.
• Pergjegjese per inventaret pjesore ditore te magazines.

Kualifikimet

• Te kete kryer arsimin e larte me drejtim ekonomik.
• Pervoje ne pozicione te ngjashme te pakten 2 vjet.
• Njohuri shume te mira ne perdorimin e programeve financiare.
• Njohuri shume te mira te perdorimit te paketes Office.
• Konfidente dhe me aftesi te mira komunikuese.

Shënime

Te interesuarit mund te aplikojne duke derguar e-mail, me subjekt pozicionin e punes per te cilin aplikojne dhe CV ne adresen: [email protected]

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë