Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-11-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Lereve kerkon te punesoje Vajza per Prezantuese Produkti 

Nese ke:
-Aftesi te mira ne komunikim.
-Eksperience pune.
-Deshire per te punuar.

Ofrojm:
-Pagese te kenaqeshme.
-Mundesi rritje ne baze performance.

Te interesuarit te dergojn cv ne adresen e meposhtme.
[email protected]
Nr:tel 0692073205


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Lereve

Brandi Lereve Matelasse operon prej vitesh në tregun Ndërkombëtar të shitjeve online, duke prezantuar produktet më cilësore dhe duke sjell tek konsumatori një shërbim të përsosur. Lereve Matelasse sjell një, përkushtim si në shërbim ashtu dhe në garancinë e një produkti të porositur online. Në çdo cep të Shqipëris...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga “Hasan Halla”
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto Lereve në WhatsApp Punët aktive të kompanisë