Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81810

Travel Counsellor

Tirane, Shqipëri 11-10-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Udhëtimi

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-10-2023

---

---


Përshkrimi

Select Tours kerkon te punesoje : Travel Counsellor.

  • Eksperience ne shitje ose sherbim klienti, preferohen kandidatet qe kane mbaruar bachelor per turizem ose administrim biznesi.
  • 6 ore e 30 min  pune nga ora 9-.00-17.00
  • Paga sipas performances ,plus  % mbi shitje.
  • Reservime turesh me guide , planifikim promovim dhe shitje te paketave individuale.
  • Ruan rekorde dhe te qendron ne kontakt me kliente dhe parteneret tane ne shqiperi dhe jashte vendit.
  • Kandidatet me eksperience ne fushen e turizmit si dhe kandidatet me eksperience ne shitje kane avantazhe.

 

Te interesuarit ju lutem te dergoni cv-ne tuaj ne adresen : [email protected]

Ose kontaktoni ne numrin : +355696078888


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

https://g.co/kgs/htstLP


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Selectours.al

Tour Operator , based in Albania. Operate in Albania and in Balkan Region. The solution is straightforward: their dedication to excellence and customer focus. The workforce at the travel business is comprised of professional and experienced tour guides who are intimately familiar with Albania. They work diligently to ensure that each tour is personalised to the needs of each customer, presenting them with an experience that is really unforgettable.


INFORMACIONE KONTAKTI