Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
RE/MAX Albania & Kosova

RE/MAX – rrjeti më i madh botëror në sektorin e pasurive të paluajtshme Themeluar në vitin 1973, RE/MAX është shndërruar në rrjetin më të madh botëror të pasurive të paluajtshme të franshizave dhe zyrave të operimit, me më shumë se 100,000 bashkëpunëtorë shitjesh në 99 shtete. Sot është një nga brandet e pasurive të paluajtshme më të njohura në Europë dhe në mbarë botën. Receta e suksesit tek RE/MAX është fokusi ynë në njerëz –...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Sami Frasheri, perballe piceri Juvenilja, kati i 5
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 69 802 2481
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 48886 Trajnues

Trajnues
Tirane, Shqipëri 27-10-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Trajnues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pse RE / MAX:

RE / MAX nuk është një industri eksperimentale por është shenjë e suksesit. Me mbi 40 vende, 2000 zyra dhe 27.000 agjentë në Evropë, RE / MAX nuk është vetëm marka më e njohur e pasurive të patundshme në Europë, por në të gjithë botën. Dhe ndërsa rrjeti ynë vazhdon të rritet, RE / MAX vazhdon të jetë sinonim i integritetit, udhëheqjes së industrisë dhe inovacionit. Bashkohuni me ne duke ndryshuar mënyrën e shitjes së pasurive të paluajtshme. Kërkojmë Trajnues vetem me eksperiencë.  

Detyrat

• Të hartojë strategji rajnimi dhe të implementojë një Plan për konkretizimin e saj. 
• Kryen trajnime rajonale të punonjësve.
• Konsultohet me menaxherët dhe Brokerat
• Gjurmon dhe përpilon të dhënat e mbledhura gjatë trajnimit.
• Trajton materialet e trajnimit bazuar në module.
• Komunikon nevojat për trajnim.

Kualifikimet

• Mendim kritik
• Fleksibilitet
• Komunikim
• Punë në ekip
• Organizim
• Kreativitet
• Inteligjencë emocionale

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni aplikimet ne adresen email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".