Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74205

Traditional Trade Channel Specialist

Tirane, Shqipëri 07-02-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Marketingu

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

07-02-2023

---

---


Përshkrimi

Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k (CCBS) është kompani leader në tregun Shqiptar të pijeve freskuese jo alkoolike me marka më të njohura ndërkombëtare.

Tek CCBS, ne jemi të bindur për rritjen e biznesit tonë, për kontributin në komunitetet lokale dhe në zhvillimin e burimeve njerëzore me anë të aftësive të forta organizative dhe me njerëzit e duhur në vëndin e duhur.

CCBS po kërkon kandidatë të përshtatshëm në pozicionin e mëposhtëm:

Traditional Trade Channel Specialist

Harton, ndjek dhe vlerëson të gjitha programet e kanaleve të dizenjuara për të rritur praninë dhe risinë merre dhe shko (take away). Vë në vend, monitoron dhe përmirëson proçesin për të lidhur të gjitha aktivitetet e marketingut me aktivitetet e ekipit të shitjeve.


Detyrat

 • Harton, zhvillon, zbaton dhe ndjek programet e Trade Marketing për kanalet e dedikuara.
 • Koordinon konceptimin, prodhimin, shpërndarjen dhe instalimin e çdo materiali të segmentimit.
 • Harton një pasqyrë gjithëpërfshirëse të suksesit dhe standardeve të shitjes për çdo kanal duke kuptuar nevojat unike të blerësve dhe konsumatorëve.
 • Monitoron dhe përmirëson proçeset për të lidhur më mirë aktivitetet e marketingut me ato të komercialit.
 • Menaxhon buxhetin dhe ROI-n për veprimtaritë e tij/ të saj specifike të Trade Marketing.

Kualifikimet

 • Diplomë Universiteti në Marketing ose Administrim Biznesi.
 • Minimumi 2 (dy) vite eksperience në fushën e marketingut ose të shitjes.
 • Shkathtësi ne komunikimin e shkruar dhe verbal.
 • Aftësi të shkëlqyera të shërbimit të klientit; te ketë aftësinë për të punuar në mënyrë të pavarur, si dhe në ekip.
 • Organizimi i fortë dhe i aftësive te menaxhimit të kohës.
 • Vëmendje e shkëlqyeshme për detajet dhe saktësinë.
 • Njohuri shumë të mira të MS Excel dhe MS Power Point.
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze (njohja italiane do të konsiderohej një avantazh).
 • Leje Drejtimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit duhet të dërgojnë një kërkesë për punësim ku të specifikohet kërkesa për pozicionin e punës dhe një kopje të CV në adresen e-mail: [email protected] brenda datës 07 Shkurt 2023.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset e Barabarta.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS
• Gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të freskuar njerëzit
• Të kujdeset për shëndetin, mirëqenien,si dhe të bëj ndryshim pozitiv në jetën e konsumatoëve të saj si emocionalisht edhe fizikisht.

Mjedisi
• CCBS është e përkushtuar të respektojë dhe të ruajë mjedisin, duke minimizuar ndikimin tonë në mjedisin përreth, dhe ndikimin në mentalitin e njerëzve tanë.

Siguria
• CCBS beson në njerëzit e saj. Ata janë aseti më i rëndësishëm. Sistemi i tyre i sigurisë dhe i menaxhimit të parandalimit të humbjeve fokusohet në vlerësimin e riskut, minimizimin e riskut për të gjithë punonjësit dhe palët e treta të përfshira në biznes.
• CCBS siguron me anë të sistemit të menaxhimit të sigurisë së ushqimit, që kjo kompani është në gjendje të përmbushë standartet maksimale të sigurisë ushqimore në prodhimin dhe tregëtimin e produkteve të saj.


INFORMACIONE KONTAKTI