Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-06-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania TSTS GROUP në bashkëpunim me kompaninë COSTA CROCIERE hap pozicionin për TOUR EXPERT. tur Expert-i merret me aspektet praktike të shërbimeve të Tureve të ofruara për vizitorët.

  • Ai ose ajo organizon dhe planifikon eskursione së bashku me Menaxherin e Turit, duke organizuar ndalesa në atraksionet kryesore në portet tona të thirrjes.
  • Ai ose ajo synon të përmbushë çdo nevojë të klientëve tanë dhe raporton çdo ankesë apo problem me shërbimin e Menaxherit të Turit.
  • Eksperti i tureve është një profesionist me një pasion për udhëtime, ekskursione dhe kultura të tjera.
  • Ai ose ajo demonstron aftësi të forta ndërpersonale dhe të komunikimit.
  • Ai ose ajo përputhet me rregullat që kanë të bëjnë me sigurinë, shëndetin dhe higjienën.
  • Eksperti i tureve ka njohuri të shkëlqyeshme të gjuhës angleze dhe franceze (Advanced B2) dhe së paku dy gjuhë të tjera (niveli B2).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Pagat fillojnë nga 850 $ në muaj, kostoja e jetesës dhe shpenzimet e udhëtimit mbulohen nga kompania. Kontrata jane me afat 8 mujor, të rinovueshme.
Personat e interesuar të dërgojnë CV tek [email protected] dhe tek https://www.careers-page.com/tsts-group-shpk

Numra kontakti 0672030620/0672030610. Aplikimi juaj do të trajtohet në përputhje me ligjin''Mbi trajtimin e të dhënave personale nr. 9887 datë 10.03.2008 të ndryshuar


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".