Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Four Points By Sheraton Prishtina

Four Points By Sheraton Prishtina

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 07-06-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Four Points By Sheraton Prishtina hap vende të lira të punës Terapist në SPA  Vendndodhja: Prishtinë, Kosovë
DepartmentiSPA & Fitness Center
Raporton tek: Menaxheri/Mbikqyrësi i SPA & Fitness Center QËLLIMI I PUNËS Përgjegjës për të siguruar një gamë të trajtimeve kozmetike dhe masazhesh në përputhje me standardet e markës, duke siguruar që ato janë relevante dhe plotësojnë nevojat e klientit dhe ato janë dorëzuar në standardet më të larta. PËRGJEGJËSITË KRYESORE:  Maksimizon të ardhurat dhe fitimet nga Spa duke kryer të gjitha trajtimet në standardet më të larta. Ofron udhëtimin e njohur FPBS Spa për të gjithë klientët. Përgjegjës për të ndihmuar Menaxherin e SPA-së në trainim dhe vlerësim, i cili do të regjistrohet siç duhet në fushat përkatëse për të gjithë terapistët. Ndihmon menaxherin SPA & Fitness Center me kontrollin e stokut. Menaxhon sigurinë e stokut dhe minimizon humbjen përmes sistemeve të administrimit të stokut, procedurave të kërkimit të stokut dhe numërimit të stokut. Ndihmon menaxherin e SPA & Fitness Center në ruajtjen e pastërtisë dhe higjenës së të gjitha dhomave të trajtimit, në përputhje me legjislacionin e Shëndetit dhe Sigurisë dhe higjenës. Ndihmon dhe kryen demonstrime dhe ngjarje të ndryshme. Vendos një shembull në fushat e profesionalizmit, paraqitjes dhe qëndrimit siç kërkohet nga të gjithë terapistët. Përgjegjës për arritjen e synimeve të shitjeve të përcaktuara nga menaxheri SPA & Fitness Center. Respekton trajnimet e përcaktuara nga menaxheri SPA & Fitness Center. Tregon mirësjellje maksimale për mysafirët dhe anëtarët e tjerë të stafit në çdo kohë. Të jetë i vetëdijshëm për tendencat e reja të industrisë dhe zhvillimet e produkteve. Merr pjesë në takime javore të Klubit të Leisure dhe nxjerr në pah problemet, ankesat, gabimet dhe kërkesat e mirëmbajtjes dhe çdo koment që mund të rrezikojë cilësinë e terapisë për të azhurnuar menaxherin dhe kolegët Ndan çështjet operacionale të ditës me Drejtorin e tij / saj në fund të ndërrimit. Informon menaxherin për çdo ankesë të ftuar dhe / ose kërkesë. Ka njohuri mbi markën FPBS dhe filozofinë e saj. Përgjegjës për të ndjekur të gjitha procedurat dhe standardet e departamentit. Respekton procedurat e shëndetit dhe sigurisë së zjarrit në hotel. Përgjegjës për përdorimin e saktë dhe të sigurt të pajisjeve në departamentin e tij / saj. Përgjegjës për higjenën dhe pastërtinë e zonës së tij të punës. Ruan veshjen e pastër dhe të pastër në përputhje me standardet e trajtimit të Access Kryen si një profesionist me një qëndrim miqësor dhe kryen të gjitha detyrat dhe përgjegjësitë siç kërkohet nga pozicioni ose i caktuar nga menaxheri i SPA-së.
KUALIFIKIMET:
Arsimi: Shkalla e shkollës së mesme kërkohet. Kërkohet çertifikatë e Kualifikuar e Terapistit të Bukurisë. Bukuria, Ushqyerja apo Edukimi Shëndetësor shtesë është një plus.
Përvoja: Përvojë minimale 3 vjet si Terapist i Kualifikuar i Bukurive.
Kualifikime të tjera: Niveli i mirë i anglishtes së shkruar dhe të folur, gjuha shtesë do të jetë një pasuri. Aftësi të shkëlqyera ndërnjerëzore dhe komunikuese, kërkohen aftësi të jashtëzakonshme për shërbimin e miqve. Dinamik, lojtar energjik i ekipit me një qasje pozitive, shumë i motivuar në çdo kohë. Dokumentet për aplikim: • CV (rekomandohet modeli CV Europass) Si të aplikoni: Kandidatët e interesuar janë të ftuar të paraqesin aplikimin e tyre elektronik në anglisht, në versionin PDF në [email protected] me temën e e-mailit: Emri dhe Mbiemri - Pozita Afati i aplikimit: 18 prill 2020 deri në orën 15:00. Ju lutemi vini re se vetëm kandidatët me listë të shkurtër do të kontaktohen dhe ftohen në fazën tjetër të rekrutimit. Ju lutemi vini re se një kopje origjinale e dokumenteve të aplikacionit tuaj (dëshmi e përvojës në punë, diploma mund të kërkohen për fazat e mëtutjeshme të rekrutimit).

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".