Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkëtar banke
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teller at Lezha Branch 

Detyrat

Main Duties;

 • Manages and controls the cash stock under his/her custody, and the one related to the transaction performed by him/her during the day up to the closure of the day and delivery of the documents.
 • Informs the customers according to their requests and participates in the sale of products providing to the customers the correct and updated information about the bank's services.
 • Promotes bank's products and services in order to achieve personal targets and contribute to the profitability of the Branch Ensures kind and pleasant communication with clients / delivers a fast and qualitative service to the clientele.
 • Controls with due care the banknotes (size, amounts physical conditions) and coins received by clients.
 • Controls the ID of the client, clients' signature and compares it against the specimens kept in the client's file.
 • Applies the necessary limits for funds' withdrawals that require prior notice by the client.
 • Administers the necessary documents related to the cash transactions performed by him / her.

Kualifikimet

Qualifications;

 • University Degree, Preferably in Economics, Finance or Accounting.
 • Master degree is an advantage. Good knowledge of English language.

Competences/Skills: 

 • Good organizational skills.
 • Good communication and interpersonal skills (flexibility, initiative).
 • Ability to work under pressure

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

The interested Candidates should submit their Curriculum Vitae to this e-mail address: [email protected] Deadline of application is September 24, 2021..

 

The application for employment through the aforementioned methods intends the submission of some information to the Bank's database, comprising elements of your personal data. The Bank guarantees any user that his/her personal data is secured, recorded, and processed by the highest security systems and in full compliance with the provisions of Law no. 9887, dated 10.03.2008 "On Personal Data Protection" and bylaws issued for its implementation, being used solely internally for recruitment purpose and in full compliance with the user's intention.
For this reason, when applying for employment by filling in the forms and sending the information to the Bank's database, the user confirms the accuracy of the personal data and declares that is fully aware on the reasons of data processing, thus accepting that the data will be used only for Bank's internal use in compliance with the application's purpose for a period of one (1) year and will be automatically deleted after this period.
In any case, the Bank provides the user who is applying for employment with the right to have full access on the information submitted and, among other things, guarantees him/her that, through a request addressed to the Bank, he/she can require to access, delete, or modify the data provided.
  Please note that only applicants selected from the documentation will be invited for an interview.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Alpha Bank Albania SH.A

Alpha Bank Albania filloi të operojë në Shqipëri në Janar të vitit 1998 si degë e Alpha Bank A.E., një prej bankave më të mëdha në Greqi, e themeluar në vitin 1879 dhe me një prezencë të rëndësishme në Europën Juglindore, në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Qipro. Fillimisht emri i degës ishte Alpha Credit Bank-Dega Tiranë dhe tanimë është Alpha Bank Albania SH.A. Që prej vitit 1998 dega ka përdorur të njëjtin emër tregtar ALPHA BANK....

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Qendra e Biznesit G-Kam. Tirane, Shqiperi
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042278545
 • Mobile: 00355694080116

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë