Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KLIMATEKNIKA TB2 SHPK

15 Vjet përvojë në sistemet e përparuara te Ngrohjes, Ventilimit dhe Ajrit të kondicionuar (HVAC). Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Miremban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, ne perputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare te Eficences se Energjise. KLIMATEKNIKA sh.p.k. - Është kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi “Gjergj Fishta”, Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 341 757
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-04-2020 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teknik/specialist per montim dhe riparim pajisje kondicionimi

Shoqeria "Klimateknika" sh.p.k shpall njoftim per nje vend pune vakant per pozicionin Teknik/Specialist per montim dhe riparim pajisje kondicionimi.  

Kualifikimet

Kriteret e kandidatit:

  • Te kete arsimin e mesem te pergjithshem dhe/ose evidentim te kurseve teknike te fushes nga institucione te licensuara;
  • Te kete nje eksperience ne kete profesion;
  • Te jete i komunikueshem, bashkepunues dhe te kete aftesi te mira menaxhuese ne periudhe fluksi pune.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shoqeria jone ofron:

  •  Pagese mujore te konsiderueshme dhe konkurente;
  • Trajnime te ndryshme.  

Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresat e emailit: [email protected]; [email protected] dhe do te kontaktohen sa me shpejt nga personat pergjegjes!  
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë