Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35544501700
 • Mobile: +35544501700

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-04-2020 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teknik (Usta) Mekanik per sistemet HVAC

Detyrat

 • Perpunim dhe montim kanale ajri Instalim linja frigoriferike dhe termoizolime
 • Instalim linja shkarkimi te kondesatit
 • Montim pajisje dhe makineri
 • Hartim lista dhe parashikim materjalesh per vijueshmerin e punes
 • Menaxhim i veglave te punes
 • Menaxhim i personelit ndihmes
 • Hartim lista dhe parashikim materjalesh per vijueshmerine normale te punes (ja dorezon inxhinierit)
 • Menaxhim i veglave te punes
 • Menaxhim i personelit
 • Te jete ne gjendje te njohe radhen dhe proceduren e punes, lexoje dhe kuptoje detajet dhe skicat e nje projekti dhe tua spjegoje edhe stafit qe ka nen mbikqyrje.
 • Te propozoje zgjidhje qe permiresojne nivelin e instalimeve dhe rritje te performances ne pune
 • Te plotesoje raportet e punes me sasite dhe kohet e shpenzuara sipas kerkeses se inxhinierit
 • Te verifikoje mirembajtjen dhe pastertine e vendit te punes
 • Te njoftoje per cdo anormali teknike apo menaxheriale te konstatuar qe demton dhe riskon stafin dhe punen
 • Te ruaje etiken dhe te respektoje dhe garantoje kushtet e sigurimit teknik ne pune

Kualifikimet

Edukimi: Arsim i mesem profesional, dega mekanike

Eksperienca e kerkuar: Mbi 4 vjet. Eksperience pune ne ndertimin, mirembajtjen/riparimin e sistemeve dhe paisjeve te ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin "apliko online". 

* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.

* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi "Mbrojtjen e të dhënave personale".
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë