Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78312

Teknik Servisi

Tirane, Shqipëri 23-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Teknik

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-06-2023

---

---


Përshkrimi

Intrama Albania Shpk është duke kërkuar një teknik servisi për zyren tonë në Tiranë

Përgjegjesitë:

  • Servisim i  peshoreve elektronike gjermane  Bizerba

Kualifikimet

Kërkesat:

  • Arsimimi elektro - teknik
  • Njohuritë bazë në lëminë e makinerisë 
  • Njohuri të mira kompjuterike : Pako MS office
  • I gatshëm për trajnime profesional 
  • Njohja e gjuhës angleze ose gjermane 
  • Patent shoferi


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Intrama ofron:

  • Kushte të mira të punës 
  • Punë dinamike ,interesante dhe sfiduese 
  • Trajnime të vazhdueshme jashtë vëndit për aftësim dhe zhvillim professional

Ju lutemi dërgoni Cv-në tuaj me një fotografi dhe letër motivimi deri me datën 20.06.2023 në adresën e mëposhtme:

[email protected]

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Intrama Albania shpk

Intrama Albania shpk