Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AZA Electronic

AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997,fillimisht si nje dyqan i vogel ne qytetin e Vlores per tu shnderruar me pas pergjate viteve nder aktoret kryesor te tregut te elektroshtepiakeve ne Shqiperi. Partneriteti pergjate ketyre viteve me kompani lider jo vetem ne Itali por edhe ne Europe dhe ne Bote i ka dhene kompanise kredibilitet dhe avantazh konkurues ne treg per sa i perkete cilesise dhe cmimit te produkteve,d...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Lagjja Kushtrimi, Rruga Transballkanike, ish NPA
 • Vlore, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 069 70 93 367

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 46958 Teknik Servisi

Tjeter
Tirane, Shqipëri 22-07-2020 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teknik i Servisit te Elektroshtepiakeve Tirane

Detyrat

 • Kryen kontroll periodik në laboratorin e riparimit dhe të pajisjeve;
 • Bën inventarin për pjesët e këmbimit;
 • Komunikon me furnitoret e brendshem dhe kryen porositë përkatëse për pjesët e këmbimit;
 • Ne bashkepunim me Call Center për riparimin e pajisjeve sipas nevojave të klientëve;
 • Orientohet gjithmonë për ti dhënë zgjidhje përfundimtare klientëve;
 • Me miratimin e Drejtorit te kompanise kryen kalimin e mallrave me defekt ne magazine e mallrave te demtuar;
 • Organizon punën dhe harton planin e punës;
 • Zbaton orarin e punës dhe të disiplinës në punë;
 • Kryen raportim nje mujor te Menaxheri i Servisit lidhur me punet e kryera
 • Të mbajë kontakt me stafin e dyqaneve mbi problematika të mundshme të pajisjeve;

Kualifikimet

• Të jetë i përgjegjshëm dhe me integritet;
• Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese;
• Të jetë fleksibël me oraret
• Të kete lejë drejtimi automjeti;

Eksperienca Profesionale:
• Të ketë përfunduar arsimin e larte; (jo domosdoshmerisht)
• Të ketë minimum 1 vit eksperiencë pune në të njejtën fushë;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".