Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 23-09-2021 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Teknik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-09-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Elcom Shqiperi eshte nje kompani italiane e cila operon prej 5 vitesh ne tregun shqiptar me prodhimin e komponenteve LED.
Adresa: Autostrada Dr-Tr km.6 prane Karburant IP tek mbikalimi Fllakes, Durres.
Me poshte detyrat kryesore dhe kualifikimet qe duhet te kete kandidati:

Detyrat

1-Te kete aftesi per te punuar ne grup dhe per te ndjekur ritmin dhe objektivat e kompanise.
2-Te ndjeke me perpikmeri punet e dhena per zbatim.
3-Duhet te ndjeke me perpikmeri proceset e makinerise dhe detyrat nga punedhenesi.
4-Perparesi do te kene ato kandidate qe kane njohuri ne informatike dhe elektronike.

Kualifikimet

1-Minimalisht duhet te kete mbaruar studimet ne shkollen e mesme profesionale ose i larte (elektronike,informatike,etj.).
2-Te kete aftesi te mira komunikuese.
3-Te kete aftesi per te punuar ne grup dhe per te ndjekur ritmin dhe objektivat e kompanise.
4-Perben avantazh njoftja e gjuhes se huaj Italisht / Anglisht.
5-Te jete i gatshem per trajnime jashte vendit.
6-Te kete deshire per te punuar dhe mesuar ne pune, si dhe te jete ne gjendje te perballoje volumin e punes.
7-Mosha 18-45 vjec. (Gjinia mashkullore).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Orari punes: Hene - Premte (07:30-16:00 ketu perfshihet edhe pushimi i drekes). 
Oret jashte orarit paguhen ekstra. Pushimet vjetore sipas kodit te punes.
Kushtet, ambjenti dhe paga jane shume konkuruese. Transporti eshte i perfshire me automjetin e kompanise.

Te interesuarit te dergojne e-mail me CV ne [email protected] ose te telefonojne ne nr +355 682058077.

Per interviste cdo aplikant mund te paraqitet prane zyrave cdo dite nga ora 08:00-16:00.
Adresa: Autostrada Durres-Tirane km.6,  prane karburant IP tek ura e Fllakes.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Elcom Shqiperi

Elcom Shqiperi eshte nje kompani italiane e cila operon prej 5 vitesh ne tregun shqiptar me prodhimin e komponenteve LED.
Adresa: Autostrada Dr-Tr km.6 prane Karburant IP tek mbikalimi Fllakes, Durres.

 

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë