Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 02-06-2022 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Teknik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria Indrit Sh.p.k (Moncafe) kërkon te punësojë: Teknik per Makineri Kafeje.

Nga kerkesat tona lidhur me pozicionin po ju cilesoj  si me poshte disa nga detyrat dhe kualifikimet e kerkuara:

Detyrat

•             Mirëmbajta, riparimi i makinerive/ makinetave të kafesë, mullinjve të kafesë, filtrave të ujit, makinerive të akullit, etj.
•             Përkushtim maksimal dhe seriozitet gjatë orarit të punës.
•             Kryerja e vizitave në terren nëpër klientë për kryerjen e  instalimeve, mirëmbajtjes, riparimeve të pajisjeve të kafesë, kur është e nevojshme.
•             Kontrolli dhe verifikimi i saktë mbi funksionalitetin e cdo pajisje që para daljes nga oficina.
•             Kryen inspektime të makinerive nëpër klientë për të siguruar funksionimin dhe prodhimin efikas.

Kualifikimet

•             Preferohen kandidate me formim professional, arsim profesional/ kurse.
•             Preferohen njohës te teknikave të makinerive të kafesë.
•             Aftësia për të kryer detyrat, për të menaxhuar kohën dhe për të dhënë përparësi.
•             Të jetë në gjendje të punojë individualisht dhe si ekip.
•             Patente klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


INDRIT Shpk

- Tregti me shumice te artikujve te ndryshem industriale dhe
ushqimore.

- Aktivitet ne fushen e hoteleri- turizmit, hapja dhe
manaxhimi i hoteleve, godinave dhe ambjenteve ne te cilat
ushtrohet aktivitet hotelier.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Bernoca, Lunder, Farke, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0692023004
  • Mobile: 0697046087

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë