Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75936

Teknik/ Ndihmes teknik Frigoriferi

Tirane, Shqipëri 15-04-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Teknik

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

15-04-2023

---

---


Përshkrimi

Shoqëria jonë, Dajti Construxion shpk me nje experience 21 vjet ne tregun Shqiptar dhe jashte merret me import aksesoresh dhe elemente prodhime metalike,perpunimin dhe tregtimin e lendeve te drurit,montimi dhe administrimi I impianteve Industriale Frigoriferike etj.Kompani jone eshte e specializuar ne arredimin e marketeve,supermarketeve,magazinave,butike,zyra,farmaci etj.

Pozicioni punes:  Teknik/ Ndihmes teknik Frigoriferi

 


Detyrat

 • Zbaton me korrektesi rregullat per kryerjen ne kohe dhe me cilesi te punes se ngarkuar.
 • Perdorimi me kujdes dhe pergjegjesi I mjeteve,pajisjeve,veglave ne perdorim.
 • Zbatimi I rregullave te ruajtjes dhe sigurise ne pune.
 • Zbaton dhe eshte pergjegjes per ndjekjen e planit te dhene nga pergjegjesi I grupit te montimit.
 • Ben montimin e produkteve dhe elmenteve te tyre si ne repart ashtu edhe ne ambientet e klientit.
 • Korrekt dhe fleksibel edhe ne rast kur I ngarkohen detyra te tjera.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e mesëm/ I mesem professional/kurs professional.
 • Te kete eksperienca te mepareshme te ngjashme.
 • Njohuri te mjeteve dhe makinerive te punes.
 • Të posedojë leje drejtimi automjeti.
 • Te jete I pergjegjshem dhe korrekt
 • Te jete i aftë të punoje në grup.
 • Mosha e preferuar: 20-45 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion punë, ju mund të dërgoni CV në adresën e e-mailit: [email protected] dhe [email protected] ose na kontaktoni:

Cel: 069 209 0282


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Dajti Construxion

Dajti Construxion ofron aktivitetin e saj që prej vitit 1999 si Shoqëri me Përgjegjësi të Kufizuar, me kapital vendas. Me një eksperiencë të gjatë në Shqipëri, veprimtari që tregon jetëgjatësinë tonë si kompani Dajti Construxion ka njohur vetem arritje në cdo aktivitet që ka ndërmarrë. Te fokusuar më tepër në sektorin e ofrimit te konstruksioneve metalike, rafteve të ndryshme, projektimeve moderne kemi arritur të ndërtojmë një rrjet partneritetesh dhe klientësh në të gjithë Shqipërine dhe më gjërë. Ne ofrojmë: Import-export dhe tregti me shumicë dhe pakicë të konstruksioneve metalike. Arredime të ambjenteve të ndryshme industriale. Studime si dhe projektime të kryera në programe tre dimensionale dhe në AutoCad për ti ofruar klientëve një pamje sa më të përafërt me projektin e zbatuar. Ofrojmë gjithashtu edhe transportin dhe montimin e pajisjeve sipas rregullave teknike. Tek Dajti Construxion kujdesemi që të plotësojmë cdo afat që kërkohet nga partnerët dhe klientët tanë. Mundohemi të plotësojmë të gjitha standartet më të mëdha europiane për të ofruar shërbime sa më profesionale.


INFORMACIONE KONTAKTI