Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81721

Teknik / Mekanik Berat

Berat , Shqipëri 09-10-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekanik

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

09-10-2023

---

---


Përshkrimi

Pozicioni Punes: Teknik / Mekanik

Departamenti Oil and Gas


Detyrat

  • Mirembatja e makinerive industriale (kompresor, gjenerator, etj.)
  • Kontrolli periodik i makinerive dhe planifikimi i mirembatjes
  • Montime mekanike
  • Detyra te tjera sipas nevojes

Kualifikimet

Njohurite:

  • Diplome: Inxhinier Mekanik
  • Gjuhe e Huaj: Anglisht
  • Te kete njohuri mbi mirembatjen e mjeteve dhe nderrim vajra/filtra motorri

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Vendi i punes; Berat

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.vibtis.al


VIBTIS, Trade Investments Service

Vibtis Ltd has been established in 30 August 2010. Company activity is mainly focused in: Import – Export of industrial products and trading Services which are connected with it’s activities like Technical Consultancy. Different services like assembly, welding, storage etc, with the support of a professional staff. Some of the materials that Vibtis trades include: – Plumbing materials like: pipes, valves, water meters etc. – Pipes of different kinds ( HDPE, PVC, DCI, Iron, B/A ect), water supply system, sanitation, gas, oil refinery etc. – Plastic wells PE apo PP, Lateral Connections, Wells b/a VIBITS Ltd grows day by day. Thanks to the reliability, credibility and the work of its dedicated staff our company managed since the beginning of its activity to collaborate with the major companies in Europe, to sign contracts with them and gain their trust as an authorized distributor. VIBITS is open to collaborate with international companies who need a strong and correct partner in Albania or other markets in order to deliver their products. With the gained experience VIBITS will continue to strengthen its market position by offering the best products in quality and price and by extending the sales in other markets of the region. We will continue to serve as best associate for the construction companies and in meeting their needs for the best products.


INFORMACIONE KONTAKTI