Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 12-10-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Telekomunikacioni
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Techi kërkon të zgjerojë stafin me Teknik IT.

 

 

 

 

 

 

Detyrat

Detyrat

 • Te kryej montimin, instalimin, riparimin apo mirëmbajtjen e pajisjeve të rrjetit të telekomunikacionit
 • Të njohë dizenjot e projektit  ,të bëjë konektorët, Patch Panelet, et
 • Te diagnostifikoj problemet në komponentë teknike të rrjeteve të telekomunikacionit
 • Te bej konfigurime të thjeshta të pajisjeve dhe te kryej dokumentimin teknik të punës.
 • Te ndjek e procedurat ne menyre rigoroze sipas udhezimeve te eprorit.
 • Te analizoj, planifikoj, organizoj dhe koordinoj punën me kolegë dhe me eprorë.

Kualifikimet

Kriteret:

 • Të ketë perfunduar arsimin profesional ose studimet e larta në degët: "Shkenca kompjuterike" ose "Ing Telekomunikacioni".
 • Te jete me vendbanim ne qytetin e Durresit (Kusht)
 • Njohuri bazë të Network-ut (Mikrotik, Cisco etj).
 • Njohuri bazë të sistemeve operative (Windows, Linux, MacOS etj).
 • Njohuri bazë të paisjeve (Pc, Printera etj) Hardware dhe Software.
 • Të jetë i komunikueshëm dhe praktik në zgjidhjen e problemeve.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë?

 • Mundësi për të zhvilluar aftësinë tuaj profesionale.
 • Një pozicion pune full-time.
 • Mundësi për rritje në karrierë.

Apliko tani: Dërgoni CV-në tuaj në adresën [email protected]

Techi

Techi një department IT i jashtëm
Detyra jonë është të drejtojmë ndikimin e teknologjisë tek njerezit, duke u mundësuar atyre që të punojnë me zgjuarsi, në mënyrë që biznesi i tyre të rritet.
Suport-Suport me teknikë profesionist për kategori të ndryshme biznesi.
Organizim-Një departament IT i jashtëm n&eu...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".