Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 05-10-2022 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Teknik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2022
Data e fillimit të punës
07-09-2022
Numri i kandidatëve
3

Përshkrimi

EWIS Company kerkon te punesoje: Teknik Instalator Elektrik,Elektronik

  • Te perfshihet ne instalimet dhe konfigurimet e sistemeve te ndryshme qe i paraqiten per te vendosur ne pune.
  • Djem te cilet te kene eksperience fillestare apo dhe te formuar per instalime dhe konfigurime ne fushen elektrike.
  • Te kene deshire te mesojne me teper per sistemet elektronike si , sisteme alarmi kundra vjedhjes , sisteme sinjalizi kundra zjarrit , sisteme kamera cctv , sistemet elektronike per anijet detare , sisteme radio nderlidhje , sisteme elektronike per hotelet , telematika per makinat taxi . Instalatore kabllimi , teknike elektrike dhe elektronike.

Te interesuarit te dergojne CV ne :[email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
EWIS Company

EWIS Company operon ne fushen e Elektronikes ne sektoret per :
Telekomunikacion,Alarme dhe Sinjalizim,Navigimi Detar,Zgjidhje per Hotelerine,Telematika

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".