Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72729

Teknik-Elektricist

Tirane, Shqipëri 21-12-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-12-2022

---

---


Përshkrimi

"ITE Group" paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe impiante fotovoltaike. "ITE Group" në rolin e shitjes me pakicë dhe distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë. Partnerët tanë të rëndësishëm janë: Schneider Electric, Philips, Bosch, Huawei Vimar, Vortice, 3M, Pramac, Arnocanali, Prysmian Group, Femi CZ, Electrocanali, etj.

Pjesë e rëndësishme e Shoqërisë "ITE Group" është reparti i Asamblimit të Paneleve Elektrike, i ngritur në vitin 2006. Në këtë repart realizohen panelet elektrik te shpërndarjes, të kondicionimit si dhe të automatizimit industrial. Kompania ka të drejtën e perfaqësimit si Panel Builder nga "Schneider Electric" deri në 4000 A.

"ITE Grup" eshte duke kerkuar te punesoje nje Teknik-Elektricist

Departamenti:  Panelet


Detyrat

  • Te lexoje planin e punes ditor dhe ta realizoje ate sipas kerkeses nga eprori. Kerkon detaje teknike nga menaxheri ne rastet kur ato mungojne ose jane te paqarta.
  • Siguron qe punimet te kryhen ne cilesine e duhur dhe sipas standarteve te kompanise.
  • Kerkon perputhshmerine e vizatimeve / projektit me ato ne zbatim.

Kualifikimet

  • Komunikim te mire dhe profesional me te gjithe stafin ne te gjitha nivelet.
  • Aftesi per te kryer detyra ne menyre profesionale brenda etikes se punes.
  • Te kete pervoje pune mbi 2 vjet ne instalimet e impianteve elektrike.
  • Te njohe karakteristikat teknike te materialeve elektrike qe perdoren ne instalime.
  • Te njohe paisjet matese dhe veglat e punes qe perdoren gjate instalimeve.
  • Arsimi i mesem. (Shkolle e mesme profesionale Teknik/Elektrik perben avantazh).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dergoni CV të detajuar prane Departamentit te Burimeve Njerezore me email: [email protected] Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ITE Grup sh.p.k

“ITE Grup” paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. “ITE Grup” në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: “Schneider Electric”, “Philips”,“General Electric”, “Vimar”, “Vortice”, “Arnocanali”, “Special Cavi Baldasari”, “Femi CZ”, “Electrocanali”, "Bosch" etj. Partneret e zgjedhur paraqesin në çdo kohë cilësi të produkteve dhe shërbimeve të tyre, duke ofruar standarde të larta dhe garantuar suksesin e “ITE Grup”. Shoqëria “ITE Grup” projekton dhe implementon me sukses objekte civile dhe industriale. Kjo realizohet në sajë të ngritjes dhe organizimit të strukturave përkatese, të përbëra me specialistë të kualifikuar dhe me eksperiencë. Shoqëria është licensuar nga Ministria Puneve Publike , Transportit dhe Telekomunikacioneve për zhvillimin e aktivitetit. “ITE Grup” zotëron licencen për implementim NZ.4252/3 dhe licensën për projektim NZ.4252.1.


INFORMACIONE KONTAKTI