Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75912

Teknik Ekspresi ne Oficine

Tirane, Shqipëri 14-04-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-04-2023

---

---


Përshkrimi

Partner eshte duke kerkuar te punesoje nje Teknik Ekspresi, per nje klientin tone prestigjoz ne industrine e prodhimit dhe distribucionit te Kafes.


Detyrat

  • Mirëmbajta, riparimi i makinerive/ makinetave të kafesë, mullinjve të kafesë, filtrave të ujit, makinerive të akullit, etj.
  • Përkushtim maksimal dhe seriozitet gjatë orarit të punës.
  • Kryerja e vizitave në terren nëpër klientë për kryerjen e  instalimeve, mirëmbajtjes, riparimeve të pajisjeve të kafesë, kur është e nevojshme.
  • Kontrolli dhe verifikimi i saktë mbi funksionalitetin e cdo pajisje që para daljes nga oficina.
  • Kryen inspektime të makinerive nëpër kliëntë për të siguruar funksionimin dhe prodhimin efikas.

Kualifikimet

  • Preferohen kandidat me formim professional, arsim profesional/ kurse.
  • Preferohen njohës të teknikave të makinerive të kafesë.
  • Aftësia për të kryer detyrat, për të menaxhuar kohën dhe për të dhënë përparësi.
  • Të jetë në gjendje të punojë individualisht dhe si ekip.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV-ne tuaj ne [email protected] ose na kontaktoni ne 0675007771.

Faleminderit.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI