Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Roma, Torino, Itali 12-06-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-06-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
35

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon Teknik Aparaturash Biomjekësore – Romë/Torino për klientin e saj, i cili operon në tregun Italian duke ofruar shërbime të integruara në fushën e inxhinierisë klinike dhe dhe në menaxhimin dhe mirëmbajtjen e teknologjive biomjekësore.  

Detyrat

 • Mirëmbatje e teknologjive biomjekësore (pajisje/aparatura);
 • Mirëmbajtje e planifikuar parandaluese;
 • Identifikim i specifikave dhe elementeve teknik të duhur për furnizimin me pjesë rezervë, aksesorë dhe materiale konsumi;
 • Axhornim i sistemit informativ në lidhje me aktivitetet e kryera.  

Llojet e pajisjeve për mirëmbajtje:

 • Pajisjet e sterilizimit/dezinfektimit;
 • Pajisje dentare;
 • Pajisjet e ventilimit të mushkërive;
 • Pajisje laboratorike;
 • Pajisje me ultratinguj.

Kualifikimet

 • Diplomë në Shkencat Inxhinierike (Biomjekësore/Elektronikë/Elektrike) ose Teknik Industrial; (përbën avantazh cdo lloj certifikimi ose trajnimi i marrë në këtë fushë) Eksperiencë e mëparshme në pozicione të ngjashme;
 • Zotërim i Gjuhës Italiane ose Angleze;
 • Disponibilitet për tu transferuar dhe punuar në Romë ose Torino (domosdoshmëri).  

Ofrohet:  Kontratë pune me periudhë të papërcaktuar; (afatgjatë) Paketë financiare dhe kushte pune mjaft atraktive.

Shënime


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj duke ndjekur linkun: https://aplikim.eppc.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".