Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78309

Technical Assitance ne Gjuhen Turke

Tirane, Shqipëri 23-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Teknik

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-06-2023

---

---


Përshkrimi

Sisal Albania kërkon të punësojë 3 figura për suportin teknik.

Cfarë do të bësh:

  • Suport për përdoruesit për probleme teknike në pajisjet e biznesit brenda dyqaneve, duke identifikuar dhe menaxhuar anomalitë harduerike dhe softuerike të gjetura;
  • Suport për teknikët e dërguar në territor;
  • Ndërlidhen me strukturat e ndryshme të kompanisë për zgjidhjen jo standarde të problemeve.Kandidati ideal duhet të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës turke.
Profili plotësohet nga aftësitë e punës në grup dhe menaxhimit të njerëzve, një aftësi për zgjidhjen e problemeve dhe një përshtatshmëri dhe fleksibilitet i dukshëm.

Adresa: Pool Tower - Rruga Dritan Hoxha 1026 (përballë Procredit Bank) Tiranë, Shqipëri
Dërgoni kandidaturën tuaj në adresën: [email protected] ose kontakto në numrat: +355694047604 / 0694099591Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sisal Albania sh.p.k

Sisal è una realtà Italiana che da oltre 70 anni offre servizi al pubblico in ambito Gaming. Il suo business in Italia è basato su una rete di oltre 40.000 punti vendita e oltre 600.000 player on line che fruiscono in tempo reale dei suoi servizi. Negli ultimi anni, il gruppo si è affermato in un contesto internazionale avviando nuove concessioni in Europa, Asia ed Africa. Sisal sta continuando a lavorare per affermare la sua espansione nel contesto internazionale, e da Aprile 2019 ha fatto lo startup del suo ufficio HUB a Tirana. Nell’ottica di potenziare il suo organico, Sisal Albania è alla ricerca di figure di Contact Center Operator per il Servizio Clienti La posizione prevede di fornire informazioni, assistenza tecnica e supporto commerciale a clienti attuali e potenziali secondo target ed obiettivi condivisi con il Cliente. Il candidato deve assicurare una copertura su turni H.24, al fine di garantire la continuità di tutti i servizi.


INFORMACIONE KONTAKTI