Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 04-10-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Alcall Albania kërkon të punësojë; Team Leader dhe Operatore për fushatën luce-gas në gjuhën Italiane.

Ofrojmë;

  • Orari part time 15.00-20.00
  • Ambjent komod
  • Kushte te mira pune
  • Pagat me konkuruese ne treg
  • Kontrate te rregullt pune sipas ligjit Shqiptar

Kualifikimet

  • Të kenë eksperiencë pune të mëparshme;
  • Të kenë njohuri te gjuhës italiane ne Nivelin B2
  • Aftësi të mira komunikuse dhe të aftë të punojnë në grup.
  • Të jenë të përkushtuar në punë

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit , duke derguar CV-në nepermjet  email-it ose te paraqiten prane zyres tone;

Cel +355685577168

Email: [email protected]

Adresa: Rruga Sami Frasheri, prane selis LSI, Tirane

Orari 09.00-18.00


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Alcall Albania

Alcall Albania eshte operative ne fushen e marketingu te gjuhes Italian  ne fushaten Luce-Gas prej 1 viti, zyra jone ndodhet ne Rr. Sami Frasheri , afer sheshit Wilson,( perballe me seline e  LSI-se) , Tirane.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë