Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-08-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-08-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
40

Përshkrimi

EPPC Albania on behalf of its client, one of the most prestigious companies in the import and distribution industry in the country, is currently recruiting an Supply Chain Senior Specialist.  

Detyrat

 • Analyzes annual / quarterly order requests for the region based on sales plan, current sales and supplier deadlines;
 • Plans supply needs based on sales plan, stock status and turnover for each product / SKU;
 • Manages OOS parameters, ensures to avoid OOS situations;
 • Manages inventories / monthly inventory turnover;
 • Organizes the ordering process for exporting to the countries where companies operates;
 • Organizes the ordering process inside warehouses;
 • Organizes the needs for customs clearance;
 • Organizes the planning and the process of labeling-stamping / purchase of stamps / translations;
 • Coordinates supplies with persons in charge in the respective markets and warehouses in Albania;
 • Prepares agreed weekly and monthly reports;
 • Any other duties related to the main functions according to the needs of the company.

Kualifikimet

 • Bachelor's or equivalent Degree, preferably in Economics;
 • Experience in similar positions over 3 years, will be an advantage the previous experience in FMCG;
 • Experience in Purchasing / Inventory / Product or warehouse management;
 • Advanced Microsoft Office skills;
 • Outstanding communication and coordination skills;
 • Proven analytical and planning skills.
 • Fluency in English language

Shënime


To apply for this opportunity, please fill your application at: https://aplikim.eppc.al
You will be contacted by eppc only if your CV will be qualified by our recruitment team


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".