Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ROAL FOOD

Kompani Distribucioni me Mallra Ushqimore. Ka rrjetin e saj te shperndares ne Shqiperi dhe ka strukturen e saj me Marres Porosie dhe Shperndares.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-05-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Supervizor/e Shitjesh

Kompania ROAL FOOD kërkon të punësojë: Supervizor/e Shitjesh

Qëllimi i pozicionit (Supervizor/e): Të organizojë dhe koordinojë punën e agjentëve.

Cilesite e kerkuara nga kadidati/ja

Kriteret Minimale te përzgjedhjes:

 • Përvojë në pozicione te ngjashme mbi 3 vjet;
 • Të dijë të punojë mbi bazën e objektivave;
 •  Mosha 30 – 40 vjec.

Detyrat

 • Menaxhimi i një zone te caktuar dhe i nje numri agjentesh Pre-Seller;
 • Shitjet në klientët e mëdhenj, zgjerimi i tregut dhe rritja e nivelit të shitjeve sipas objektivave;
 • Ndjekja e porosive në çdo hallke deri ne mbylljen e proçesit;
 • Planifikimi dhe koordinimi i shitjeve sipas strategjisë të kompanisë;
 • Bashkepunimi me Departamentin e Marketingut për implementimin e strategjive te duhura për arritjen e objektivave;
 • Zhvillimi dhe ruajtja e marrëdhenieve me klientët;
 • Rekrutimi dhe rritja e vazhdueshme e numrit te klientëve;
 • Përgatitja e raportimeve periodike;
 • Informimi në mënyrë të vazhdueshme mbi zhvillimet dhe ecuritë e tregut vendas.

Kualifikimet

 • Aftesi shume te mira komunikimini;
 • Aftesi menaxhimi te stafit;
 • Aftesi te mire analitike dhe organizative;
 • Aftësi për të zgjidhur probleme;
 • Motivues, inspirues dhe energjik;
 • Dëshirë për të udhëtuar nëpër zona të ndryshme të Shqipërisë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne email : [email protected]

Do kontaktoheni nga stafi jone per interviste nese perzgjidheni.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".