Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Globe Shops shpk

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve Elektroshtëpiake dhe Elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. Në vitin 2007 hapet Qendra “Globe home expert” me vendndodhje në Rrugën e “Kavajës” me një sipërfaqe totale 2000 m² duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilëso...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga “Vaso Pasha”
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-06-2021 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-06-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
30

Përshkrimi

Kompania Globe, e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me Çelësin e suksesit "Stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit" kerkon te punesoje: Supervizor i Dyqaneve Globe

Detyrat

 • Kryen kontroll periodik ne cdo dyqan te Tiranes dhe Rretheve.
 • Përmbush kërkesat operacionale të dyqaneve, duke planifikuar dhe siguruar nevojën për punonjës në arritjen e objektivave ditore.
 • Ne bashkepunim me Departamentin e Marketing, merr pjese aktive ne idejimin dhe zbatimin e fushtatave promocionale ne Tirane dhe Rrethe.
 • Gjen dhe sugjeron forma praktike dhe krijuese per promocionin e dyqanit, artikujve duke bashkepunuar ngushte me Menaxherin e Marketingut.
 • Punon ne menyre te vazhdueshme per permiresimin e shitjeve, maksimizimin e fitimeve duke rritur xhiron ditore.
 • Kontrollon aktivitetet operacionale të punës dhe ben te mundur zbatimin e programeve, politikave dhe procedurave te miratuara nga shoqëria etj.                                                        

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar arsimin e larte, preferohet Menaxhim Biznesi.
 • Te kete aftesi te shkelqyera komunikimi.
 • Te kete njohuri te mira te gjuhes Angleze (njohja e nje gjuhe tjeter perpos gjuhes angleze perben avantazh).
 • Eksperience ne Menaxhim per te pakten 5 vite.
 • Te kete aftesi organizative.
 • Person energjik, me iniciative, kembengules dhe i vetemotivuar.
 • Te kete njohuri ne perdorimin e programeve baze kompjuterike.
 • Te kete aftesi per te punuar ne Grup.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit te dergojne Cv e tyre ne adresen email: [email protected]
Telefon: 0676027237            
Mirepresim cdo kandidat qe ploteson kriteret e mesiperme.
Globe nxit zhvillimin e Karrierave dhe promovon Talentet!

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".