Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albanian Distribution Company ADC

ADC is a company already working with top telecommunications provider in Albania focusing on retail as well as B2B sales activities. Our focus is account management, direct sales both in residential and business segments and accessories distribution across the country.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia bashkiake nr.9, Rruga Bulevardi Zogu I, Sheshi Franc Nopça, Pallati Nr.1, Kati perdhe
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 69 406 1112

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-05-2021 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-05-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
37

Përshkrimi

Kompania Albanian Distribution Company (ADC) kërkon të punësojë: Supervizor/e dhe Agjent/e Shitjesh

Qëllimi i pozicionit (Supervizor/e): Të organizojë dhe koordinojë punën e agjentëve.
Qëllimi i pozicionit (Agjent/e Shitjesh): Të promovojë, informoje klientet për produktet e rrjetit fiks duke kryeraktivitetin Door2Door. Të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës në bashkëpunim me supervizorin.

Kërkesat kryesore të pozicionit:
Eksperienca: Minimalisht 3 vite përvojë në shitje direkte ose promocion
Aftësitë e kërkuara:
- Aftësi të mira komunikuese
- Aftësi të mira analitike
- Anglishtja (është epërsi)
- Aftësi për të zgjidhur probleme
- Njohuri e telekomunikacionit (është epërsi)
- Dëshirë për të udhëtuar nëpër zona të ndryshme të Shqipërisë  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar, janë të lutur të dergojnë CV në adresen e e-mailit [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".