Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi.

Misioni i kompanisë është restaurimi i një marrëdhënie afatgjatë dhe të besueshme...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fier , Shqipëri 06-05-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk, një ndër shoqëritë lider ne fushën e importit dhe distribucionit në Shqiperi, shpall vakant pozicionin: Supervizor Shitje

Detyrat

•Menaxhimi i një zone te caktuar dhe i nje numri agjentesh Pre-Seller.
•Shitjet në klientët e mëdhenj, zgjerimi i tregut dhe rritja e nivelit të shitjeve sipas objektivave.
•Ndjekja e porosive në çdo hallke deri ne mbylljen e proçesit.
•Planifikimi dhe koordinimi i shitjeve sipas strategjisë të kompanisë;
•Bashkepunimi me Departamentin e Marketingut për implementimin e strategjive te duhura për arritjen e objektivave;
•Zhvillimi dhe ruajtja e marrëdhenieve me klientët;
•Rekrutimi dhe rritja e vazhdueshme e numrit te klientëve;
•Përgatitja e raportimeve periodike;
•Informimi në mënyrë të vazhdueshme mbi zhvillimet dhe ecuritë e tregut vendas.

Kualifikimet

•Të ketë përfunduar studimet e larta, preferohet Fakulteti Ekonomik;
•Përvojë në pozicione te ngjashme mbi 3 vjet në industrinë FMCG;
•Njohuri në përdorimin e programeve financiare & Paketës Office;
•Aftësi komunikimi dhe menaxheriale;
•Njohuri të mira të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit mund të dërgojnë CV në adresen [email protected]
Në subjekt te e-mailit duhet shenuar pozicioni për të cilin aplikohet.
Vetëm kandidatët që plotesojne kriteret do të kontaktohen.
Shënime

Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojten e të dhënave personale Ligjit (Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".