Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-12-2021 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.M.G shpk - Algida® është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në inportimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira. Sot jemi prezentë në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

 • Përgjegjës për zonat në ngarkim, për asetet e kompanisë dhe mbarëvajtjen e ngushtë të mardhënieve me klientët potencial.
 • Përgjegjës direkt për realizimin e planit të zonave në ngarkim dhe mbajtjen nën kontroll të njësive për pozicionimin e produkteve në raft dhe plotësimin me gjithë gamën e produkteve që kompania disponon.
 • Organizon dhe koordinon routin për përfaqësuesit e shitjeve.
 • Orienton dhe trajnon agjentet e rinj.
 • Ndjek performancën e shitjeve në mënyrë periodike javore, mujore, 3 mujore.
 • Është përgjegjës për promovimin e produkteve të reja dhe krijimin dhe bashkëpunimin me klientët e rinj.
 • Ofron propozime në lidhje me organizimin e punës në terren.

Kualifikimet

 • Arsim i larte.
 • Eksperiencë pune 2-5 vite në supervizimin e shitjeve të produkteve ushqimore, si dhe në shitjet e drejtëpërdrejta.
 • Njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office dhe programeve të shitjes.
 • Njohuri shumë të mira të tregut ushqimor dhe rrjeteve.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese, negociuese dhe vendimmarrëse.
 • Të jetë një person bashkëpunues, i përgjegjshëm dhe me integritet.
 • Të zotërojë leje drejtimi të klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar duhet të dërgojnë CV me foto dhe Letër Interesi me email në adresën: [email protected]
Vetem aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen brenda 48 orëve nga marrja e aplikimit.
A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë