Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Agjencia e Rekrutimit Profesionisti është një Agjenci Rekrutimi dhe Konsulence e fokusuar në vlerësimin e Burimeve Njerëzore dhe lehtësimin e bizneseve për të zgjedhur stafin e duhur. Qëllimi ynë është të ndërtojmë marrëdhënie të besueshme dhe afatgjata me kandidatët dhe bizneset. Vizioni ynë është të sigurojmë që njerëzit në tregun tonë të frymëzohen, motivohen, trajnohen dhe zhvillohen për të përqafuar të ardhmen e punës. Misioni ynë është të ndihmojmë klientët tanë të gjejnë dhe punësojnë profesionistët më të kualifikuar në profesione të zgjedhura dhe shumë të aftë, si dhe t'i ndihmojmë ata profesionistë të gjejnë mundësitë më të mira të punës në fushat e tyre përkatëse dhe të çojnë më tej karrierën e tyre.
Pozicioni i punës: Magazinier
Kushtet e kontratës: E pacaktuar
Vendndodhja: Tiranë, Shqipëri
Qëllimi I pozicionit: Po kërkojmë një Supervizor Magazine, I cili do të luajë një rol kyç në kujdesin dhe menaxhimin e të gjitha operacioneve të magazinimit. Në rolin e Magazinierit ju do të jeni përgjegjës për të gjitha proceset e magazinimit përfshirë aspektet e faturimit, regjistrimit, kontabilizimit dhe arkëtim - pagesave nga klientët dhe furnitorët në funksion të shërbimeve dhe produkteve të ofruara nga kompania.
Kushtet e punës: Kompania ofron një paketë benefitesh tërheqëse, duke përfshirë një pagë të drejtë të bazuar në merita.

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Mbikqyr dhe organizon me sukses proçeset e magazinimit duke përshirë hyrje-daljet dhe inventarizimin e produkteve;
 • Organizon dhe menaxhon të gjithë dokumentacionin që lidhet me proceset e magazinimit të produkteve sipas standardeve të përcaktuara;
 • Kontrollon të gjitha daljet/shitjet e produkteve nga magazina përkatëse dhe krahason sasitë fizike të bëra dalje me dokumentacionin përkatës shoqërues;
 • Drejton kontrolle fizike të produkteve të ardhura dhe dalëse gjatë proceseve të magazinimit;
 • Mbështet dhe motivon stafin për të arritur produktivitetin dhe cilësinë e pritur;
 • Kujdeset për sistemimin dhe mirëmbajtjen e hapësirës së magazinës dhe saktësisë së ndjekjes së protokolleve;
 • Siguron një komunikim të mirë midis magazinës dhe departamentit të Financës për të kontrolluar përputhshmërinë e të gjitha regjistrimeve që bëhen në sistem me lëvizjet fizike të mallrave;
 • Përpilon raporte të rregullta dhe statistika ditore, javore dhe mujore;
 • Siguron produktivitet dhe saktësi;
 • Porositë përfundohen dhe dërgohen në kohën e duhur.

Kualifikimet

Kërkesat për këtë pozicion:
Edukimi: 
Të ketë perfunduar Arsimin e lartë.
Eksperienca: 
Përbën avantazh në përzgjedhje, kandidatët që kanë eksperiencë te meparshme pune si Magazinier.
Aftësitë dhe kompetencat:

 • Njohuri të mira të aplikimeve të Microsoft Office;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese, të zotërojë etikë pune dhe integritet;
 • Njohja e programeve financiare do të përbënte avantazh;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe menaxhuese;
 • Të jetë i aftë të punojë në ekip;
 • Të ketë aftësi të mira organizative të kohës dhe prioriteteve;
 • Aftësi shumë të mira për të ruajtur informacionin konfidencial.

Kushtet e punës: Kompania ofron një paketë benefitesh tërheqëse, duke përfshirë një pagë të drejtë të bazuar në merita.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedurë Aplikimi: Në rast se posedoni cilësitë e listuara më sipër, ju lutem të dërgoni CV-në tuaj duke specifikuar pozicionin në fjalë në adresën tonë elektronike: [email protected]l
ose mund të kontaktoni në numrin e kontaktit: +355 68 208 1357 
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale" Vetem kandidatet e perzgjedhur per interviste do te kontaktohen nga Agjensia.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Profesionisti Recruitment Agency

Profesionisti Recruitment Agency is a Recruitment and Consulting Agency focused on evaluating Human Resources and facilitating businesses to select the right staff. Our purpose is to build trusted, long-term relationships with candidates and businesses. Our vision is to ensure that people in our market are inspired, motivated, trained and developed to embrace the future of work. Our mission is to help...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 042 24 19 45
 • Mobile: 355 042235128

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë