Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Credit 2 All shpk

Ofrimin e sherbimit per ndërtimin e produkteve të ndryshme elektronike per institucionet financiare kredidhënese; Ofrimin e konsulencën financiare

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga “Medar Shtylla”, Nd.1, H.2, Ap.59, Njesia Administrative 5, 1060,
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0684030107

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-10-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inspektor Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
55000 ALL
Data e përfundimit
09-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Supervizor i Zones  

Detyrat

Përgjegjësitë e punës:

 • Kërkimi i partnerëve të rinj - persona juridikë, që synojnë të shesin produkte / shërbime me hua POS;
 • Studim i tregut, aktiv për ide dhe propozime të reja;
 • Menaxhimi i aktiviteteve të përditshme me rrjetet partnere; (vizitë ditore, kontrollimi dhe vendosja e materialeve POS, etj…)
 • Organizimi i trajnimit të stafit të shitjeve partnere duke iu referuar produkteve aktuale dhe të reja.
 • Propozimi, organizimi i fushatave bashkë promovuese me partnerë, promovime, etj.
 • Zgjidhja e ankesave nga punonjësit e partnerëve dhe klientëve në pikën e shitjes
 • Të jetë në dispozicion dhe on-line për çdo kërkesë nga rrjeti partner;
 • Aktivitetet e përditshme organizohen kryesisht jashtë zyrës, në terren;
 • Raportoni tek menaxheri i përgjithshëm në baza ditore;

Kualifikimet

Eksperienca dhe njohuritë e kërkuara:

 • Niveli universitar i preferueshëm Minimumi 1-2 vjet eksperiencë në shitje dhe negociata.
 • Aftësi për të komunikuar, negociuar dhe bindur.
 • Patentë shoferi B.
 • Rrjedhshmëri e gjuhës angleze
 • Përdorues i avancuar i Microsoft Office  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".