Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 12-08-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mektrin Motors Sh.p.k, prej 16 vitesh koncensionari më i madh në shqipëri. Përfaqësuesi zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, VolvoTrucks, Renault Trucks dhe Volvo Penta eshte ne kerkim te "Stukator".

Detyrat

 • Pergjegjes per pranimin dhe larjen e makines para fillimit te punes.
 • Ben pergatitjen dhe kontrollin e pjeses apo makines qe do te stukohet dhe lyhet.
 • Ben gerryerjen dhe pergatitjen per ta futur ne furre.
 • Pergjegjes per pastrimin e guarnicioneve, dyerve nga brenda dhe elementeve te tjere nga fondo.
 • Eshte pergjegjes per cilesine e punes se kryer si dhe ben kontrollin perpara dorezimit te pjeses ose makines tek punetori i lyerjes.
 • Miremban dhe eshte pergjegjes per veglat e punes qe ka ne dispozicion.
 • Sigurohet qe vendos te gjitha mjetet/pajisjet mbrojtese te nevojshme, perpara fillimit te punes.
 • Duhet te mbaje veshur uniformen e punes si dhe te respektoje orarin dhe etiken e komunikimit ne ambjentin e punes.
 • Pastrimi i vendit dhe veglave te punes.

Kualifikimet

 • Te kete mbi 2 vite eksperience pune ne kete pozicion;
 • Te kete njohuri mbi procesin e punes, materialet qe do te perdoren dhe kohen e nevojshme per riparim;
 • Te kete eksperience me makina te reja;
 • Leje drejtimi klasi B;
 • Diploma ne kete fushe perben Avantazh;
 • Korrektesi;
 • Aftesi te mira komunikuese dhe i afte te punoje ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Transporti nga Tirana ose Durresi eshte i siguruar nga kompania.

Per te aplikuar per kete pozicion pune duhet te dergoni CV-ne tuaj me subjekt "Stukator" ne adresen e emailit: [email protected]

  
Per me shume info mbi Mektrin Motors vizitoni faqen tone www.mektrin.al ose na ndiqni ne rrjetet tona sociale.

Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6, Durres.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Mektrin Motors

Mektrin Motors shpk eshte perfaqesuesi zyrtar ne Shqiperi per disa nga brandet me prestigjioze si Jaguar, Land Rover, Volvo Car, Volvo Trucks dhe Renault Trucks. Me nje eksperience shumevjecare ne treg, Mektrin Motors eshte lider per segmentin e automjeteve premium duke ofruar nje pakete te plote sherbimesh per klientet e saj, duke i mundesuar jo vetem makinen e tyre te endrrave,por edhe nje game te gjere sherbimesh pas shitjes. Of...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë