Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 46187 Steward

Tjeter
Tirane, Shqipëri 16-06-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
945 USD
Data e përfundimit
16-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 Kompania TSTS GROUP në bashkëpunim me kompaninë italiane të trageteve GNV ka hapur aplikimet për pozicionin Steward.

Kriteret e pozicionit:

1.Njohuri të gjuhës italiane/angleze.

2.Pervojë pune sipas pozicionit.

3.Grupmosha 18-40 vjeç.

Kontratat e punës janë me afat 4+-2,  te rinovueshme.

Paga bazë duke filluar nga 945 dollar, të gjithë shpenzimet e jetesës mbulohen nga kompania. 

Detyrat

Detyrat që bëjnë detarët e punësuar në pozicionin Steward janë si më poshtë:

1.Kamarier;

2.Banakier;

3.Mirëmbajtje kabinash;

4.Recepsion;

5.Lavanderi;

6.Hekurosje etj.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Punësimi detar ju ofron mundësinë e artë të punoni duke udhëtuar dhe kursyer. Imbarkimet në tragetet italiane të linjave të ndryshme fillojnë në periudhën qershor-korrik 2020. Personat e interesuar të dërgojnë CV tek adresa e email-it: [email protected] si dhe tek https://www.careers-page.com/tsts-group-shpk Numra kontakti 0696075888/0672030620.

Aplikimet do të trajtohen në përputhje me ligjin ''Mbi trajtimin e të dhënave personale nr. 9887 datë 10.03.2008 të ndryshuar''.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".