Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81971

Staf i Magazinës/ Depos (LC Waikiki Ring ose Bllok)

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punetor Magazine

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

STAF I MAGAZINËS/ DEPOS (LC Waikiki Bllok)

Part ose Full-time

 Përshkrimi i punës

Objektivi

  • Të zbatojë proceset e punës dyqan-depo në përputhje me procedurat, rregulloret, udhëzimet dhe legjislacionin në fuqi; të sigurojë dhe mbajë një përputhje midis numrit të rezervave të produkteve të regjistruara dhe rezervave në gjendje gjatë transaksioneve të produkteve të dyqanit.


Detyrat

  • Merr furnizimet për dyqanet në përputhje me procedurën dhe regjistron pakot në sistem. Merr produktet, alokimet e të cilëve janë pranuar në sistem për rezervat e dyqanit, sa më shpejt të jetë e mundur.
  • Kontrollon dy here alarmet dhe etiketat e produkteve që janë marrë për rezervat e dyqanit dhe që duhet të vendosen në seksione sa më shpejt që të jetë e mundur; rregullon transaksionet depo-seksion, dhe shpërndan produkte personelit të seksionit.
  • Informon Përfaqësuesin e Depos dhe/ ose menaxhimin e dyqanit për çdo gabim të identifikuara gjatë pranimit të furnizimit (produkte tepër ose mangët, produkte të gabuara etj). Ndërmerr veprime korrigjuese sipas udhëzimeve që i jepen.
  • Dërgon produktet e kthyera ose transferuara në depot përkatëse në kohë në përputhje me procedurat.
  • Informon Përfaqësuesin e Depos dhe/ ose menaxhimin e dyqanin për çdo gabim të identifikuara gjatë pranimit të furnizimit (produkte tepër ose mangët, produkte të gabuara etj). Ndërmerr veprime korrigjuese sipas udhëzimeve që i jepen.
  • Ndjek nevojat për materiale (dokumente për printim, kuti vulash, tonerë, etiketa, letër A4 etj) në depo, dhe informon Përfaqësuesin e Depos dhe/ ose menaxhimin e dyqanit për furnizimin me këto materiale.
  • Kontrollon nëse depoja është në përputhje me standardet e auditimit dhe informon Përfaqësuesin e Depos dhe/ ose menaxhimin e dyqanit për tu siguruar që janë kryer veprimet korrigjuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për ne të LC Waikiki, vlerat tona janë: të qenit të virtytshëm, arritja së bashku, ekspertiza e gjerë, dhe të qenit të orientuar drejt klientit, duke sfiduar vështirësitë.

Pra, nëse jeni gati për dinamizëm dhe doni të rriteni me sfida, ejani dhe bashkohuni me ne!

Mund të aplikoni duke dërguar CV tuaj në adresën tonë të emailit: [email protected]

 

 

 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.lcwaikiki.com


LC Waikiki

LC Waikiki is a leading fashion retail company with a turnover of $ 2,5 billion. The LC Waikiki brand is a collection of fashion for women, men and children, with its own stores established in countries across Eastern Europe, Middle East, Russia, CIS countries and Turkey. We are looking for high caliber professionals to help achieve our goal of becoming one of the largest retail groups in the world.


INFORMACIONE KONTAKTI