Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-12-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-12-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Cocoshop eshte nje rrjet dyqanesh me produkte kozmetike organike, ne kategorine makeup, dhe produkte per kujdesin e fytyres, flokeve dhe trupit.

Jemi duke kerkuar nje punonjese me aftesi te shkelqyera komunikimi dhe me pasion per kujdesin ndaj vetes.

Vlesojme se tepermi entuziazmin, sjelljen aktive, perkushtimin dhe deshiren per te mesuar. Nje kandidat potencial duhet te dije te krijoje nje atmosfere te kendshme per klientin, duke bere sugjerimet e duhura ne baze te problemit apo kerkeses specifike. Njohurite per makeup apo mbi aplikimin e makeup tek personat e tjere perbejne avantazh por nuk jane kusht i domosdoshem.

Eksperienca ne aktivitet te ngjashem eshte perparesi, por nuk perben prioritet. Jemi te gatshem qe nje kandidati absolutisht pa eksperience, t'i japim te gjithe kohen dhe ndihmen e nevojshme per te arritur ne nivelin e kerkuar.
Duke patur nje staf te restriktuar, pozicioni i punes do te kete perfshirje aktive ne te gjitha aktivitetet per mbarevajtjen e punes, si per shembull dhenia e ideve apo propozimeve per aktivitetet e marketingut por jo vetem.

Orari i punes: Idealisht, kandidati duhet te jete i gatshem te punoje 40 ore ne jave, por do te konsiderohen edhe aplikimet per kohe te pjesshme. Jemi plotesisht fleksibel ndaj orarit, ku orari mund te vendoset ne baze javore dhe do te merren parasysh deshirat ose preokupimet e tjera te punonjesit. Me teper per kete do te diskutohet gjate intervistes.

Jemi me teper te interesuar tek sjellja aktive dhe perkushtimi, sesa tek koha fikse e qendrimit ne vendin e punes.

Tek Cocoshop do te gjeni nje ambient shume te kendshem dhe miqesor pune. Nepermjet ketij pozicioni do te keni mundesi te permiresoni aftesite e komunikimit, si dhe do te krijoni njohuri te avancuara mbi kujdesin e lekures, flokut dhe makeup.

Detyrat

  • Kujdeset per procesin e shitjes dhe komunikimit me klientet.
  • Njeh ne menyre te shkelqyer produktet e dyqanit, duke qene i afte per te dhene propozime ose sugjerime ne varesi te nevojave te klientit.
  • Ka njohuri te avancuara per perberesit e produkteve kozmetike dhe funksionet e tyre.
  • Merr pjese aktive ne mbarevajtjen e dyqanit.

Kualifikimet

  • Kandidati duhet te kete mbaruar arsimin e larte ose te jete ne proces e siper.
  • Njohuri te mira te gjuhes angleze dhe/ose italiane.
  • Aftesi menaxheriale dhe pune ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese zgjidheni per pozicionin, do i nenshtroheni nje periudhe trajnimi / prove 10 ditore. Ne fund te kesaj periudhe, ne varesi te rezultatit, njohurive dhe progresit te arritur, do ju propozohet nje page fillestare ne rangun 50000 - 80000 leke.

Theksojme se paga eshte progresive dhe do te shkoje drejt rritjes ne varesi te njohurive dhe avancimit te deshmuar gjate punes.
Per te aplikuar ne kete pozicion pune, ju lutem dergoni CV me foto dhe nje leter prezantimi/motivuese tek [email protected]

Nuk do te konsiderohen aplikimet pa nje leter prezantimi/motivuese. Vetem kandidatet e perzgjedhura do te kontaktohen per interviste. Per cdo paqartesi ose pyetje ne lidhje me pozicionin mund te dergoni email ose te pyesni tek +355692807434.

Video


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Cocomed

Cocoshop eshte nje rrjet dyqanesh kozmetike organike, me qender ne Tirane dhe Prishtine. Jemi distributore ekskluzive per Shqiperine dhe Kosoven, per 3 marka italiane te kozmetikes organike dhe makeup: PuroBIO cosmetics, Biofficina Toscana dhe Domus Olea Toscana.

Besojme fort se përkushtimi dhe mundësimi i një shërbimi ndaj klientëve të një standardi të lartë eshte pika jone m...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë