Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
La Forchetta

La Forchetta

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Pallatet Delijorgji,Tirane
 • Vorë, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0693890928

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-08-2021 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
50000 ALL
Data e përfundimit
11-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

La Forchetta tanime eshte showroom-i lider ne tregun e eneve te kuzhines, duke ofruar produkte inovative dhe elegante. Pas nje historie suksesi te vazhdueshem ne Qendren Prestige Home, La Forchetta do te zgjerohet me nje dyqan te ri ne Kompleksin Delijorgji ne Tiranet , tek showroom i ri , dhe pjese e saj mund te jesh edhe ti! 

NE KERKOJME: 
Specialist/e shitjesh me eksperience! Kualifikimet

CFARE TE DUHET QE TE PUNOSH ME NE:

 • Te kesh te pakten 2-3 vite eksperience ne sektorin e shitjeve!
 • Te kesh deshiren per te ecur perpara!
 • Te kesh synimin per te kapur targetet dhe bonuset!
 • Te kesh ndjenjen e konkurrences se shendoshe!
 • Te komunikosh ne menyre korrekte dhe bindese!
 • Te zoterosh nje nivel te kenaqshem te anglishtes, dhe gjuheve te tjera!
 • Te duash te jesh me i/e miri/a!
 • Mosha 25+

PER TY OFROJME:

 •  Kushte ekselente pune!
 • Paga te pakonkurrueshme!
 • Ambiente moderne!
 • Mundesi per te punuar me Ne!

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

NXITO!

Apliko tani per te qene pjese e nje emri prestigjioz! 

Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV ne emailin: [email protected]
Ose mund te kontaktoni ne numrin e telefonit: 0693890928


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".