Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 308323 ext 223
 • Mobile: 06606603

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-08-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria "ABISSNET"sha ofron shërbime në fushen e komunikimeve elektronike, ne lidhje me ofrimin e sherbimit te internetit, telefonise se palevizsshme dhe sherbimeve audiovizive nepermjet internetit. Për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: Specialiste per Marketingun Dixhital

Detyrat

 • Planifikon dhe ekzekuton të gjithë marketingun dixhital, përfshirë SEO/SEM, bazën e të dhënave të marketingut, e-mail marketing, mediat sociale dhe fushata reklamuese të televizionit.
 • Dizajnon, ndërton dhe mirëmban mediat sociale.
 • Mat dhe raporton performancën e të gjitha fushatave të marketingut dixhital.
 • Jep ide dhe strategji të reja në shërbim të rritjes së rrjetit.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta në nivelin Master në Marketing ose fushë të ngjashme;
 • Përvojë e provuar pune në Marketing Dixhital;
 • Përvojë e demonstrueshme drejtuese dhe menaxhuese e SEO/SEM, bazës së të dhënave të marketingut, e-mail marketing, media sociale dhe/ose shfaqjes së fushatave reklamuese.
 • Krijues me përvojë në identifikimin e audiencave te synuara dhe hartimin e fushatave dixhitale që angazhojnë, informojnë dhe motivojnë.
 • Njohuri të mira të google lidhur me Google Analytics, NetInsight, Omniture, WEB Trends)- Avantazh vendosja dhe optimizimi i fushatave Google Adwords.
 • Të jetë i azhornuar me trendet më të fundit dhe praktikat më të mira në marketing dhe matjet në internet.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen elektronike: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".