Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-05-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Auditor
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Billa, një kompani dinamike, e cila operon në fushën e tregtimit të pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve të tjera të ndërtimit kërkon një : Specialist/e në Departamentin e Auditit

Detyrat

 • Kryerjen e procedurave të auditimit;
 • Identifikimin, zhvillimin, dhe dokumentimin e proceseve të auditimit;
 • Raportimin e rezultateve të auditimit dhe projekteve nëpërmjet raporteve të përcaktuara;
 • Kontrollon, verifikon dhe vlerëson veprimtaritë e departamenteve/filialeve dhe punën individuale të punonjësve të shoqërisë për të përcaktuar përputhshmërinë me rregulloret, standartet, procedurat dhe politikat e shoqerisë;
 • Kryen kontrolle dhe verifikime të procedurave të ndjekura gjatë proçeseve të punës, përpilon raportet përkatëse dhe bën sugjerime;
 • Mbledh, analizon dhe vlerëson të dhënat e siguruara gjatë proçesit të auditimit dhe përpilon raporte informative për departamentet;
 • Ndjek dhe kontrollon zbatimin e vendimeve të auditimeve të mëparshme, të miratuara nga drejtuesit e departamenteve;
 • Të jetë i aftë të punojë në grup dhe të drejtojë një proces auditimi, nëse kërkohet;
 • Të mbledhë informacionin/dokumentacionin e nevojshëm për përgatitjen e auditimit dhe të përgatisë skedulin e auditimit.  

Kualifikimet

 • Diplome Universitare e Fakultetit Ekonomik, preferohet dega Financë -Kontabilitet;
 • Të ketë eksperiencë pune jo me pak se 1 vit, preferohet në kompani retaili, tregti, zyrë kontabiliteti dhe auditimi;
 • Te kete njohuri nga ana fiskale e legjislacionit tatimor, deklarimet tatimore Libra Blerje, Libra Shitje, Listëpagesa dhe Pasqyrat Financiare;
 • Njohuri te gjuhës së huaj Anglisht;
 • Aftësi të mira të punës në grup;
 • Aftësi të spikatura analitike dhe raportimi;
 • Aftësi shumë të mira komunikimi;
 • Përdorues shumë i/e mirë i Programeve financiare dhe MS Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-in me foto në adresën e mëposhtme:  [email protected]

Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Billa&Co Shpk, Autostrada Tirane – Durres, Km.7


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".