Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75905

Specialiste Marketingu

Tirane, Shqipëri 14-04-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Marketingu

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-04-2023

---

---


Përshkrimi

Partner.al kërkon një Specialiste Marketingu në Tiranë, per nje kompani Distribucioni te produkteve ushqimore. 


Detyrat

 • Të performojë detyra të përditshme, si update me material (foto/video) për kategoritë e website dhe rrjeteve sociale përkatëse.
 • Menaxhimi i aktiviteteve të marketingut jashtë ose brenda zyre, duke demonstruar ekspertizë në fusha të ndryshme (zhvillimi dhe optimizimi i përmbajtjes, reklamimi online dhe fizik).
 • Shtimi i rrjetit të klientëve nëpërmjet promovimit të kompanisë dhe produkteve/shërbimeve që ne ofrojmë. SEO (onpage dhe offpage).
 • Të krijojë template custom të ndryshme në bazë të nevojave që do lindin.
 • Të editojë templatet e krijuara aktuale.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta në Dega Marketing/ IT, informatike ekonomike, avantazh perben specializimi ne web design.
 • Njohuri shumë të mira të SEO Fundamentals.
 • Njohuri shumë të mira në HTML & CSS.
 • Njohuri shumë të mira në JS/jQuery.
 • Njohuri shumë të mira të paketës Office (word, excel, powerpoint).
 • Njohuri shumë të mira të Adobe Photoshop, Adobe Illustrator apo cdo software tjetër graphic dizajni (psh InDesign, Xara Designer Pro X, Gimp etj).
 • Të ketë të paktën 5 vjet eksperiencë pune në sektorin e shitjeve-reklamimit.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze (njohja e nje gjuhe tjeter përvec gjuhes angleze perben avantazh).
 • Të zotërojë patentë, kategoria B. Të dijë të përshtatet me detyrat që i cakton kompania.
 • Të jetë person korrekt, e besueshme, bashkëpunuese dhe e organizuar.
 • Aftësi të mira komunikimi, analitike dhe interpretuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Partner.al mirëpret aplikimet tuaja ne adresën email [email protected].

Ju lutem, shënoni ne subjekt pozicioni për të cilin po aplikoni. Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen nga Partner.al


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI