Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-07-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron sherbimet si internet, telefoni, television, hosting, domain, etj.

Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë.
Për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë:

-Specialist/e Help Desk prane Departamentit Support.

Detyrat

1-Kryen bashkebisedim me klientet nepermjet telefonit duke ndjekur te gjithe hapat per evidentimin e problemit.
2-Regjistrimi i problemit te identifikuar ne sistemin pppoe duke hapur trouble ticket per cdo problem.
3-Kryen mbeshtetjen teknike ne kohe reale nepermjet telefonit.
4-Kryen analiza te defekteve dhe problemeve te regjistruar ne sistemin pppoe.

Kualifikimet

1-Te kete perfunduar arsimin e larte preferohet Ing Telekomunikacion.
2-Te kete eksperience ne te njejten detyre ne nje kompani te ngjashme per 0-2 vjet.
3-Te njohe shume mire gjuhen angleze.
4-Te jete person energjik dhe ambicioz.
5-Te kete aftesi te shkelqyera komunikimi.
6-Preferohet te jete gjinia mashkull.
7-Te mos kete problem te punuarit me turne.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mirepresim te gjithe aplikantet qe permbushin kriteret e mesiperme me email: [email protected]

Abissnet nxit zhvillimin e karrierave dhe promovon talentet!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".