Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Durres, Shqipëri 16-07-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-07-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Hari Lena Group filloi të themelohej në 1991. Me mbi 30 vjet në treg, ne jemi një nga kompanitë me përvojë të gjatë në tregun kombëtar dhe rajonal. Kompania jone tregtare, aktive ne fushen e importit dhe distribucionit te produkteve ushqimore, shpall vakant pozicionin: Specialist/e Finance.

Detyrat

Detyrat kryesore te pozicionit jane:

 • Mbajtja, regjistrimi, kontrolli dhe rakordimi i dokumentacionit financiar te kompanise sipas legjislacionit ne fuqi (Fatura, arka, banka, listepagesa);
 • Deklarimet dhe kontrolli mujore te librave, sigurimet dhe tatimeve te ndryshme;
 • Rakordimin dhe ndjekjen e furnitoreve dhe klienteve;
 • Mbajtjen e marrdhenieve me Institucione te ndryshme, si QKB, Drejtoria e Tatimeve, Bankat etj;
 • Te pergatise Raportet Periodike financiare;
 • Te jete ne gjendje te analizoje te dhenat financiare, te llogarise kostot, dhe marzhet e kompanise si dhe te jape sugjerime per nevoja te drejtimit;
 • Te zbatoje politikat, dhe procedurat e kompanise.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Te jene te diplomuar ne finance ose kontabilitet;
 • Te kene eksperience pune me shume se 5 vjet ne pozicionie te ngjashme;
 • Eksperienca ne kompani prodhuese perben avantazh;
 • Te jene perdorues te mire te paketes MS Office dhe njohes te mire te programeve ERP perben avantazh;
 • Te kene njohuri shume te mira te gjuhes angleze;
 • Te jene te mireorganizuar dhe te sakte;
 • Te ruajne konfidencialitetin, si dhe te karakterizohen nga korrektesia dhe integriteti.

Shënime


*Kandidatët e interesuar i ftojme të dërgojnë Cv me fotografi në adresën elektronike: [email protected] dhe [email protected] duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne. *Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35587524465
 • Mobile: +355692067020

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë