Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Professional Marketing Albania

Promarketing fa parte del gruppo Gjonaj Holldings, una componente del gruppo aziendale come Infotelecom, Digicom, MACTAL, iReplace, MACOM. Promarketing e stato fondato a settembre dell 2011 come una societa di telemarketing. Promarketing come societa al interno dell gruppo conta il numero piu alto di dipendenti su i 1000 dipendenti e 7 sedi.

2011: Promarketing e'stata creata nel settembre 2011 e ha avuto una con...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-12-2020 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Trajnues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-12-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Përshkrimi ProMarketing shpall të lirë pozicionin e punës:  Departamenti i Burimeve njerezore eshte ne kerkim te nje Specialiste te Burimeve Njerezore/ Trajuese
   

Detyrat

• Rekrutim/ Selektim.
• Menaxhimi i dokumentacionit te punonjesve.
• Trajnimin dhe zhvillimin e stafit. .  Trajnim profesional profili Call Center
• Pergjegjese per menaxhimin e dokumentave administrative.
• Menaxhimi i efikasitetit te punonjesve
• Zhvillimi i politikave te kompanise.    

Kualifikimet

• Njohje shume e mire e gjuhes Italiane e folur dhe e shkruar.
• Eksperience e meparshme ne profil HR per Call Center . Eksperience e mepareshme ne call center profil Supervizore/Operatore
• Diplomë Universitare, Shkenca Sociale / Juridik
• Përdorimi i shkëlqyer i programeve kompjuterike.
• Aftësi të shkëlqyera organizative.
• Aftesi te shkelqyera komunukimi. Ofrojme: Kushte komode pune. Rritje profesionale e garatuar. Paga shume e kenaqeshme.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarat mund te dergojne CV e tyre ne adresen e emailit [email protected]
Ose mund te paraqiten personalisht ne zyrat qendrore te ProMarketing bashke me CV. Intervistat zhvillohen nga e hena ne te premte ne oren 11: 00-19:00.
Adresa: Rruga "Elbasanit, perball Fakultetit Ekonimik, pallati Park Gate kati i I, Tirane. Ose kontaktoni nr nr Cel: 0684016349


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".