Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86245

Specialiste e Burimeve Njerëzore

Tirane, Shqipëri 05-03-2024 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Burimeve Njerezore

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Golden Dental Kerkon te punesoj: Specialist/e Burime Njerezore. 


Detyrat

 • Organizon dhe menaxhon funksionet e departamentit ku perfshihet : krijimi i dosjeve personale per punonjesit, rakordimin dhe survejimin e lejeve, siguria ne pune, survejim mbi respektimin e rregullave ne pune , vleresim dhe zhvillim performance te punonjesve e departamenteve perkatese.
 • Krijon strategji mbi publikimin dhe fazat e rekrutimit per vendet vakante.
 • Perpilon dokumentacionet perkatese per punemarresin.
 • Eshte pergjegjes dhe regjistron ankesat ose problemet qe mund te hasin punonjesit.

Kualifikimet

 • Te zoteroje gjuhen angleze ose italiane.
 • Me eksperience ne fushen e Burimeve Njerezore.
 • Mosha 25-40 vjec.
 • Njohuri shume te mira te  Microsoft Office;
 • Aftesie te mira ne menaxhim , kordinim, oraganizim te punes.
 • Njohuri shume te mira mbi Kodin e Punes.
 • Te jete fleksibel dhe e paraqitshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion dergo CV tende ne email e kompanise : [email protected]

Per me shume telefononi ne : 0692992996
Cdo Cv te jete e bashkengjitur me foto


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kompania Golden Dental

Kompania Golden Dental