Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 23-12-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Burimeve Njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Specialist/e Burimesh Njerëzore , për një kompani prestigjioze në qytetin e Tiranës.


 

Detyrat

Detyrat kryesore:
· Pergjegjese ne procesin e rekrutimit, selektimit si edhe trajnimit te punonjesve.
· Pergjegjese per lejet e punes dhe qendrimit per tekniket e huaj.
· Deklarimet e punonjësve të rinj (hyrje/daljet) prane institucioneve perkatese.
· Pergjigjet per respektimin e procedurave lidhur me punësimin, benefitet e stafit , rimbursime etj
· Pregatitja e kontratave te punes konform me Kodin e Punes dhe politikat e kompanise.
· Rifreskon të dhënat e punonjësve në databasen përkatëse.
· Plotëson periodikisht rregjistrin e punëmarrësve.
· Informon punonjesit per dokumentacionin e nevojshem si dhe plotëson dosjet personale të punonjesve me dokumentacionin përkatës.
· Përgatit raportete të ndryshme sipas nevojës së departamentit të Burimeve Njerëzore, Menaxhimit etj.

Kualifikimet

Kualifikimet / Kërkesat
· Të ketë përfunduar studimet në fakultetin e Ekonomise ose fakulteti i Drejtesise
· Eksperienca pune të ngjashme, minimalisht 3 vjet (B.Njerëzore)
· Njohuri mbi perllogaritjen e pagave.
· Të ketë njohuri të gjuhës angleze mbi mesataren (folur & shkruar)
· Të ketë njohuri shume te mira te paketës Microsoft Office si dhe programeve te B. Njerezore
· Te ketë njohuri shume të mira te Kodit te Punës, legjislacionit tatimor ne fuqi. Të tjera:
· Aftësi shumë të mira komunikimi, organizative, punë në ekip.
· Integritet, përpikmëri, etikë si edhe dëshirë për të mësuar
· Kërkues/e dhe me iniciativë për prurje idesh të reja në department.
· i/e aftë të punoj në skuadër por edhe në mënyrë të pavarur.
· Të trajtoj me konfidencialitet maksimal informacionet e brendëshme dhe sensitive.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected] 
Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë