Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-07-2022 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Una grande azienda internazionale leader nel settore alimentare, cerca per assunzione: Specialista ai sistemi informativi

Requisiti di base:

 • Laurea conseguita presso Facoltà di Scienze Naturali o Politecnico di Tirana
 • Ottima conoscenza della lingua italiana (scritta e parlata) per stretta collaborazione con l’Italia
 • Dinamismo e capacità di lavoro in gruppo.
 • Ottime capacità organizzative e gestionali, nonché’ orientamento al lavoro per obiettivi
 • Esperienza lavorativa minima di 5 anni
 • Ottime capacità di problem solving e di assunzione di responsabilità

Conoscenze di base:

 • Principali Sistemi Operativi (Windows/Linux)
 • Gestione Rete Dati (configurazione Base Router/Switch Cisco)
 • Active Directory/File & Printer Schering
 • Virtualizzazione (Vmware / Esxi)
 • Sistemi Archiviazioni Dati (Nas)
 • Sql Server 2008/2016/2019
 • Linguaggio Sql
 • Java o un'altra lingua OO
 • Scripting


   Principali mansioni

 • Manutenzione Software Gestionali (AS400 IBM& Windows Server)
 • Manutenzione Hardware (Server, Router, Pc, Stampanti, scanner, Switch)
 • Manutenzione del Backoffice / Crm
 • Manutenzione della Web Pages e della Connettività Sede / filiali


Il curriculum vitae dovrà essere compilato in lingua italiana e mandato entro il 30/06/2022.

Oltre al CV chiediamo di allegare anche:
- copia del titolo/titoli di studio universitario conseguito
- copia di eventuali Lettere di referenza academiche o lavorative

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Il curriculum vitae dovrà essere compilato in lingua italiana e mandato via mail all'indirizzo:  [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë