Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Ditë e Natë

Farmaci Dite e Nate Rruga "Luigj Gurakuqi", Nr 44/11 (Ushtari i Panjohur) Tirana, Albania

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-05-2021 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ditë e Natë po kërkon Hedhës të Dhënash me kohë të plotë.

Detyrat

 • Hapja e artikujve të rinj në sistemin financiar, përditësimin e produkteve ekzistuese dhe menaxhimi i të dhënave;
 • Hedhja e faturave të blerjeve;
 • Hedhja e faturave të shoqërimit në sistemin financiar;
 • Arkivimi i dokumentacionit sipas rregullores;
 • Raportimi tek pergjegjësit për detyrat e përcaktuara;
 • Raporte të ndryshme për lëvizjet e inventarit.

Kualifikimet

 • Aftësi shumë të mira në përdorimin e paketës Microsoft Office dhe shpejtësi në hedhjen e të dhënave;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Të jetë energjik dhe i motivuar;
 • Aftësi për të punuar me objektiva dhe afate të përcaktuara;
 • Aftësi për të punuar në mënyrë individuale dhe në grup;
 • Njohës i gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV-te tuaja ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".