Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 500 777 4

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-06-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Specialist Shitjesh në Tiranë, për një klient i cili operon në projektimin/ prodhimin e produkteve promocionale dhe reklamave.

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë: 

 • Organizon takime dhe prezanton kompaninë tek klientët potencial;
 • Identifikon nevojat e klientit dhe prezanton në menyrë profesionale produktet që kompania tregton;
 • Merr porositë tek klientët dhe menaxhon proceset e punës për kryerjen e çdo shërbimi të kërkuar nga klientët;
 • Eshtë përgjegjës për shitje direkt të shërbimeve dhe produkteve qe kompania ofron;
 • Përgatit planin ditor dhe raporton tek koordinatori i tij;
 • Zbaton politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisë;
 •  Identifikon dhe zgjidh në kohë shqetësimet e klientëve;
 •  Raporton në mënyrë të vazhdueshme tek administratori i kompanisë;  

Kualifikimet

Kualifikimet e kërkuara për pozicionin:

 • Të ketë përfunduar studimet e larta (e preferueshme në Inxhineri Mekanike) ;  
 • Përvojë e mëparshme në menaxhim shitjesh, përbën
  avantazh;
 • Aftësi të shkëlqyera për të prezantuar specifikat e dallueshme të produkteve dhe shërbimeve;  
 • Aftësi shumë të mira organizative dhe zgjidhje problematikash;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe bashkëpunuese;
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
 • Aftësi shumë të mira në përdorimin e MC.Office dhe AutoCad;
 • Të disponojë leje drejtimi të kategorisë B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps:Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj. Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".