Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-12-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Prokurimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Albavia shpk  kerkon te punesoje : Specialist Prokurimi Publik

Detyrat

 • Përzgjedhjen e llojit të procedurës së prokurimit (dhe justifikimin kur është rasti) në përputhje me legjislacionin e përcaktuar;
 • Përgatitjen e dokumenteve të tenderit dhe mbledhjen e të gjitha materialeve të nevojshme, që u bashkëlidhen atyre;
 • Administrimin e të gjitha procesve për dokumentet e tenderit
 • Përgatit projekt kontratat në përfundim të procedurave të prokurimit dhe kujdeset për nënshkrimin e tyre;
 • Ndjek dhe monitoron zbatimin e kontratave që i janë ngarkuar;

Kualifikimet

Kualifikime dhe Eksperienca

 • Diplomuar në shkencat Juridike.
 • Të ketë experience minimum 3 (tre) vjecare;
 • Të njohë legjislacionin, preferohet te kete experience ne legjislacion ne fushen e ndertimit, prokurimit publik dhe shoqerive tregtare;
 • Te kete njohuri shumë të mira të programeve kompjuterike/Paketa Microsoft Office etj;

 

Fushat e Njohurive

 • Njohuri të mira të Rregullave, për zhvillimin e procedurave të prokurimit.
 • Njohuri të mira të legjislacionit shqiptar në fuqi për zhvillimin e procedurave të prokurimit publik.
 • Aftësi të mira komunikimi verbal dhe me shkrim, aftësi të mira ndërpersonale dhe aftësinë për të punuar në mënyrë të pavarur apo si pjesë e një grupi.
 • Të ketë njohuri mbi gjuhën angleze.

 

Aftësi të tjera

 • Të jetë bashkëpunues;
 • Të jetë i aftë të punojë në grup;
 • Të jetë i aftë të menaxhojë situata të paparashikuara;
 • Të këtë aftësi të ndërtojë marrëdhënie efektive të punës me stafin.
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe prezantuese
 • Të jete i besueshëm, etikë dhe diskretë;

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ALBAVIA

Kryerjen e aktivitetit ne ndertimet civile, industriale, infrastrukture, ushtarake etj., si per llogari te vet ashtu dhe per te tretet, ku perfshihen ndertime pallatesh banimi, godina social-kulturore, komplekse industriale, ndertimet rrugore.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë